SVATEBNÍ MENU

Svatební menu může mít mnoho podob, záleží jen na Vás, pro jakou z nich se rozhodnete.

Klasická česká svatební hostina je většinou servírovaná a sestavená z knedlíčkové polévky, případně šunkové rolky a vynikající domácí svíčkové.  Vhodné pro milovníky tradic a svatby s hojným počtem babiček, dědečků a tetiček.

Jiné formy servírovaných obědů je možno vždy dohodnout přímo s naší šéfkuchařkou, od různých úprav mas a kombinací příloh přes vegetariánské menu až po speciální požadavky například italské či španělské kuchyně.

Pro větší svatby, zejména s velkým podílem mladých lidí, je vhodné použít svatební rautové menu, sestavené například převážně z grilovaných mas či zeleniny případně v kombinaci se servírovaným menu pro užší rodinný kruh. Svatební raut je oblíbený především u mladých párů.

Bohatý raut je v obou případech vhodný pro servírování první či druhé večeře, respektive jej lze dle dohody doplňovat průběžně v různých obměnách po celé odpoledne a večer.

Krájení dortu je velká událost a atrakce pro všechny svatebčany. Naše dostatečně velké chladnice zajistí, že i v letním období je budete mít k dispozici v kompaktním stavu, takové jak mají být. Pomůžeme Vám i s přípravou či nabalením výslužky.